O společnosti

IPM

Institut průmyslového managementu, spol. s r.o.

Institut průmyslového managementu, spol. s r.o., byl založen v roce 1993 při Katedře průmyslového inženýrství a managementu Fakulty strojní Západočeské univerzity v Plzni.

Rostoucí vliv a význam automatizované informační podpory, potřeba budování komplexních informačních systémů, nebo jejich ucelených částí, vedly společnost IPM ke strategické orientaci na oblast komplexních služeb podnikového poradenství. Jedním z předmětů činnosti firmy je i analýza a optimalizace podnikových procesů a vlastních systémů řízení, u kterých se požaduje nebo předpokládá automatizovaná podpora. Klíčovou výhodou pro zákazníka v tomto případě je optimální výběr činností vhodných k automatizaci, zdokumentování procesů a jejich případná úprava vedoucí k podstatnému zvýšení jejich efektivity včetně zajištění dodávek a implementace potřebných nástrojů IT.

Komplexní poradenské a vzdělávací aktivity jsou směřovány zejména do oblastí: strategického řízení, procesního managementu, systémů řízení, komplexních informačních systémů, firemních auditů apod.

Institut průmyslového managementu, spol. s r.o., pravidelně pořádá řadu seminářů a pracovních workshopů se zaměřením na SW podporu integrovaných systému managementu (QMS, EMS, ISMS, OHSMS, ItSM, …) a na oblast podnikových procesů.

Společnost je držitelem certifikátů systému managementu kvality (QMS) dle ČSN EN ISO 9001:2016, systému managementu bezpečnosti informací (ISMS) dle ČSN EN ISO/IEC 27001:2014 a systému managementu IT služeb (ITSM) dle ČSN ISO/IEC 20000-1:2019.

Filozofie společnosti

Naší filozofií je smysluplně digitalizovat a automatizovat.

Posláním společnosti je vývoj a prodej vlastního SW nástroje EISOD X, určeného pro komplexní a efektivní řízení organizací s důrazem na zvyšování kvality výrobků a služeb, a podporu interních procesů.

Vizí společnosti je neustálé zdokonalování systému EISOD X a jeho rozvoj v souladu s nejmodernějšími trendy a technologiemi, a také dle potřeb našich (i potenciálních) zákazníků. Chceme být lídrem a inovátorem v oblasti informačních systémů pro podporu managementu kvality.

JSME KREATIVNÍ

Potřebujete EISOD využít novým způsobem nebo nastavit tak trochu jinak? Přijdeme s řešením.

EISOD NÁS BAVÍ

Známe ho od dětství, naučili jsme ho spoustu věcí, dokážeme ho srovnat, když zlobí a věříme, že je nejlepší.

NEMÁME HLASOVÝ AUTOMAT

Chápeme, že je pro Vás zákaznická podpora stejně důležitá, jako samotný EISOD. Komunikujete přímo s vývojáři.

JSME JAKO EISOD

Online, dostupní, notifikujeme o novinkách a reagujeme, když máte požadavek.

0

společností používá Eisod X

0

Dokumentů odbaveno

0

souborů uloženo

0

šťastnějších zaměstnanců

Přihlášení k newsletteru

Čas od času vám zašleme newsletter, radu nebo pozvánku na seminář. Zadané údaje neposkytujeme třetím osobám.

Contact Us

We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.