Kariéra

.NET vývojář/ka

Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy

Do našeho malého týmu hledáme všestranně orientovaného vývojáře se zkušenostmi s vývojem webových aplikací. Pokud hledáte práci, ve které je slyšet Váš názor a chcete přímo ovlivňovat směřování produktu a být blízko zpětné vazbě od zákazníků, je tato pracovní pozice přímo pro Vás.

Máme velmi přátelskou pracovní atmosféru, kde se navzájem podporujeme. Uvědomujeme si, že zodpovědnost každého jednoho z nás bude vidět na výsledku společné práce. U nás si můžete každý den sednout na své místo v kanceláři a bavit se se svými kolegy tváří v tvář, ale také zůstat doma, pokud zrovna bude potřebovat nebo jen chtít.

Náplň práce:

  • Rozvoj systému EISOD ve všech jeho rovinách (front-end, back-end, API, umělá inteligence)
  • Technické zázemí pro zákaznickou podporu (remote analýza problémů u zákazníků, návrh technického řešení, opravy chyb)
  • Implementace systému u zákazníků (sběr požadavků, návrh řešení pro zákazníka a jeho vývoj)

Požadavky:

  • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání technického směru, příp. student VŠ nebo VOŠ,
  • zkušenosti s vývojem aplikací v prostředí .NET (C#), preferujeme dva a více let zkušeností s pracovním prostředím na obdobné pozici,
  • zkušenost s vývojem webových aplikací,
  • znalost ASP.NET MVC, Entity Framework a LINQ výhodou,
  • znalost Javascript a jQuery, případně Angular výhodou,
  • znalost MS SQL a databázových aplikací výhodou,
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k pracovním úkolům,
  • analytické myšlení,
  • středně pokročilá znalost AJ – min. úroveň B1 společného evropského referenčního rámce.

Nabízíme:

  • příjemný mladý kolektiv,
  • tým, ve kterém je slyšet Váš názor,
  • účast na zajímavých vývojových projektech,
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti na mezioborových projektech,
  • prostor pro další vzdělávání a studium.