Kariéra

Vývojář/ka

Pozice je vhodná pro studenty a absolventy

Požadavky:

  • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání technického směru, příp. student VŠ nebo VOŠ
  • zkušenosti s vývojem aplikací v prostředí .NET (C#),
  • znalost ASP.NET MVC, WCF/Web Services, LINQ, Entity Framework výhodou
  • znalost Javascript a jQuery výhodou,
  • znalost MS SQL a databázových aplikací výhodou,
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k pracovním úkolům,
  • systémové myšlení,
  • středně pokročilá znalost AJ – min. úroveň B1 společného evropského referenčního rámce.

Náplň práce:

  • vývoj aplikací ASP.NET MVC C#,
  • design a implementace nových modulů SW (vývoj nových funkcionalit systému),
  • návrh databází,
  • spolupráce na testování a tvorbě dokumentace.

Tester/ka

Požadavky:

  • samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k pracovním úkolům,
  • pasivní znalost AJ,
  • znalost programování výhodou.

  • tvorba systémové a uživatelské dokumentace, nápovědy,
  • spolupráce na tvorbě designu a ergonomie řešení,
  • tvorba metodických pokynů pro uživatelské testování,
  • testování a ověřování programových úprav produktu,
  • spolupráce s dalšími členy projektového týmu.