• 3. 11. 2021

Návodky v systému EISOD X

Návodky v systému EISOD X

Návodky v systému EISOD X 150 150 linda

Podle normy IATF 16949:2016 je nutné zajistit soulad informací v základních dokumentech kvality, kterými jsou flowchart, FMEA, Control Plan a návodky. První tři jmenované už v systému EISOD X máme delší dobu, nově tedy přidáváme právě Návodky.

V našem pojetí je každá návodka sadou obrazových, textových a grafických informací, které jsou zasazeny do šablony organizace. Navíc je navázána na produkt, který je evidován v systému EISOD X a její autor si může snadno zobrazit související data z jiných dokumentů, jako je kusovník, PFMEA nebo Control Plan. Části návodky lze editovat pro více podobných produktů („rodinná“ návodka).

Editor je vhodný pro tvorbu výrobních i kontrolních návodek, katalogů vad a dalších instrukcí. Součástí editoru je katalog pracovních pomůcek a katalog grafických znaků, které je možné nastavit a doplňovat přesně podle potřeb organizace.

Návodka je řízeným dokumentem, má tedy nastavena strukturovaná přístupová oprávnění a proces připomínkování, schvalování a seznámení pracovníků (workflow dokumentu). Operátor má přístup vždy pouze k aktuální verzi a může si potřebnou návodku zobrazit snadno pomocí odkazu nebo QR kódu.

Přihlášení k newsletteru

Čas od času vám zašleme newsletter, radu nebo pozvánku na seminář. Zadané údaje neposkytujeme třetím osobám.

Contact Us

We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.